Author: y***7
Date:
Review: عجبني جدا جدا وبيتشحن كمان
顏色: 寶石藍
尺寸: 均碼
Price: HK$234.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | sapphire blue |
| Type | EMS Microcurrent Beauty Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 9.1 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| 高度 | 4.1 cm |
| SKU | sb25090992296202621 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 5546598 people said the quality is very good!
Author: y***7
Date:
Review: عجبني جدا جدا وبيتشحن كمان
顏色: 寶石藍
尺寸: 均碼
Author: s***a
Date:
Review: thank you shein for the items 🙏
顏色: 寶石藍
尺寸: 均碼
Author: t***5
Date:
Review: Veryyyy satisfieddd and niceee
顏色: 寶石藍
尺寸: 均碼
Author: o***d
Date:
Review: Very gooooood I like it so much thank you shein it was amazing
顏色: 寶石藍
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.